İç Mimari Çözümlerde By Şahin Mimarlık İmzası!

Yerleşik düzene geçtik geçeli gündemimizde, daha iyi bir mekan yaratma arzusu var. Bu arzuyu gerçekleştirmek için birçok disiplin yaşam alanlarımızın atmosferinin insan odaklı olmasını sağlayacak kuralları ortaya koyuyor. Kuşkusuz iç mimari çözümler bu disiplinler içerisinde en önemlisi ve günümüz mekan anlayışının mimarı. İnsan odaklı yaklaşımlarla her geçen gün daha iyi bir yaşam alanını yaratmak amacıyla gelişmeye devam eden iç mimari yaklaşımlar, By Şahin Mimarlık tarafından tecrübe, bilgi ve deneyimle harmanlanarak müşterilere özel birer hizmete dönüşüyor.

Neden bir iç mimari tasarıma ihtiyacınız var?

Bir dekorasyondan daha fazlasını istiyorsanız, mutlaka iç mimarlık ajanslarıyla çalışmalısınız. Çünkü dekorasyonla sadece mekanın şekline, iç mimari tasarımla da ruhuna dokunursunuz. İç mimari çözümler, belli kural ve disiplin ışığında öncelikle planlama, daha sonra da estetiksel çalışmalara imza atar. İç mimari ajanlar bunu gerçekleştirirken mekandaki ışık, seçilecek mobilyaların özelliği, evin büyüklüğü veya küçüklüğü gibi birçok detayı hesaplar. Bunlara göre kurguladığı yaşamsal alanı, insanı motive edici bir atmosfere kavuşturur.

Bu kapsamda By Şahin Mimarlık, yenilikçi çözümleriyle iç mimari tasarım hizmetini lüks konutlarda, ofis ve her türlü yaşamsal alanda yerine getirir. İnsan sirkülasyonunun olduğu her yer, mimari açıdan ele alınmalı ve insan için eşsiz bir alana dönüştürülmeli. Bunun için her detayı düşünen By Şahin Mimarlık, ev tekstili alanında da çözümler üreterek, iç mimari tasarımlar için gereklilik olan malzemelere kendi hayal gücünü ve mimarlık deneyimini katmıştır. Lüks ve estetik perde tasarımlarını, iç mimari yaklaşımlarla planladığı mekanların dekoratif ahengini sağlayıcı bir aksesuar olarak kullanmaktadır. Ayrıca, günümüz duvar dekorasyonu anlayışında vazgeçilmez bir noktaya erişen duvar kağıtları çözümleri de sunmaktadır.

Sadece dekoratif bir yaklaşım doğru mu?

İç mimari tasarım anlayışıyla, dekorasyon arasında fark vardır. İç mimarı çalışmalar daha kapsamlı, dekoratif çalışmalar ise sadece mobilyalar arasındaki kombine dayanır. İç mimarlar, yaşam alanlarının havasını, ışığını, inşaatta kullanılan malzemelerin kalitesini bile düşünerek hesapladıkları estetik ve düzen anlayışıyla ev veya ofisin yaşanılabilir standartlarını artırırlar. Dekorasyon ise, bu çalışmalar içerisinde kişisel tercihlerle seçilmiş mobilya ve aksesuarların ambiyansının sağlanması kısmıdır. Eğer, yaşadığınız alanların daha motive edici ve dinlendirici birer atmosfere sahip olmasını diliyorsanız, iç mimari çözümlerden faydalanmak için iyi bir sebebiniz var.

By Şahin Mimarlık, yenilikçi yaklaşımlarla planladığı iç mimari çözümleri hayatınıza yansıtır!

DESTEK EKİBİMİZ

Overly

Mimari Destek

Şenol ŞAHİN +90 532 275 9333
senol@bysahinmimarlik.com

Özbek ŞAHİN +90 533 492 1315
ozbek@bysahinmimarlik.com

Overly

Ev Tekstili Destek

Adem BİNGÖL +90 530 880 9974
adem@bysahinmimarlik.com

Tuğba ALKAN +90 530 880 9954
tugba@bysahinmimarlik.com

Overly

Mutfak Banyo Destek

Caner ŞAHİN +90 533 259 5869
caner@bysahinmimarlik.com

Özbek ŞAHİN +90 533 492 1315
ozbek@bysahinmimarlik.com

 

Hizmet

Dizayn

Uygulama

İletişim